Karton ambalaj üretiminde deneyimli olan AL OFSET MATBAA, yenilikçi vizyonu ve tecrübeli kadrosu ile müşterilerinin her türlü karton kutu, mikro ondüleli kutu, karton etiket ve stant ihtiyaçlarına en kaliteli ve en kolay biçimde ulaşmasını kendine misyon edinmiş ve bu misyon sayesinde gerek iç pazarda gerek dış pazarda köklü firmaların tedarikçisi olmayı başarmıştır. Her gün müşterilerinin taleplerine en hızlı biçimde cevap vermeyi ve termin tarihine sadık kalmayı ilke olarak edinmiş olan AL OFSET MATBAA ‘’Her zaman, zamanında’’ mottosunu benimsemiştir. Ürettiği karton ambalajın %65’ini ihraç eden AL OFSET MATBAA, iç piyasadaki deneyimini, yurt dışına taşımayı başarmış, tercih edilir bir ambalaj üreticisi konumuna gelmiştir. Halihazırda 17 ülkeye aktif olarak ihracat yapmakta olan AL OFSET MATBAA, uluslararası fuarlara katılarak dış piyasadaki payını artırmayı amaçlamaktadır.

AL OFSET MATBAA, iç pazarda ise Türkiye'nin köklü ve bilinir gıda, kozmetik, armatür üreticilerinin tercih ettiği bir tedarikçi firma konumundadır. Deneyimi, kaliteden ödün vermeyen anlayışı, müşterilerine verdiği değer ve rekabetçi fiyatlarıyla her geçen gün iç piyasadaki payını büyütmeyi hedeflemektedir.

8500m2 kapalı alana sahip modern tesisimizde, 95 personelimiz ile haftanın 7 günü, günün 24 saati üretim yapmaktayız.


Misyon

Müşterilerinin, karton ambalaj tedariklerini; kolay, kaliteli ve zamanında gerçekleştirmesini sağlamak.

Vizyon

Bilgi birikimi, her gün gelişmekte olan teknik bilgileri öğrenme çabası ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile iç ve dış pazarda tercih edilen bir ambalaj üreticisi olmak.